Pochłaniacz pyłu do paznokci - jaki wybrać?

Pochłaniacz pyłu do paznokci - jaki wybrać?

Niezależnie od tego, czy wykonujesz manicure w salonie kosmetycznym, czy w warunkach domowych, musisz zadbać o odpowiedni sprzęt. Jednym z najważniejszych urządzeń do stylizacji paznokci jest pochłaniacz pyłu. To profesjonalne urządzenie nie tylko wpływa na komfort pracy, ale również zmniejsza ryzyko przedostawania się pyłków do układu oddechowego. Zastanawiasz się, jaki pochłaniacz pyłu do paznokci wybrać? W poniższym artykule odpowiemy na to pytanie!

Pochłaniacz pyłu do paznokci — mobilny

Doskonałym wyborem okaże się model przenośny. Ten profesjonalny pochłaniacz pyłu do paznokci jest kompaktowy i nie zajmuje wiele miejsca, więc bez problemu umieścisz go w dowolnym miejscu na swoim biurku. W dodatku dzięki temu, że jest mobilny można go przenosić, co jest bardzo korzystne zwłaszcza dla stylistek, które dojeżdżają do domów swoich klientek. Ponadto warto się na niego zdecydować choćby dlatego, że jest zarówno tani, jak i lekki oraz łatwy w obsłudze.

Pochłaniacz pyłu do paznokci — kasetowy

Aby zapewnić sobie wysoki komfort pracy, możesz postawić na pochłaniacz pyłu do paznokci kasetowy. Model ten wyróżnia się przede wszystkim dużą powierzchnią pochłaniania. Dzięki swojej wysokiej skuteczności zapewnia efektywniejszą i dokładniejszą pracę. Co więcej, to profesjonalne urządzenie wyposażone jest w specjalny filtr kasetowy i co najbardziej istotne nie wymaga dokupywania osobnych worków na pyłki.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pochłaniacza pyłu do paznokci?

Niezależnie od tego, jaki pochłaniacz pyłu do paznokci wybierzesz – czy przenośny, czy kasetowy – przed jego zakupem dobrze jest zastanowić się nad kilkoma aspektami. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na wielkość urządzenia. Zdecydowanie lepszym pomysłem okaże się model kompaktowy, który nie zajmie dużo miejsca. Równie istotna jest głośność tego sprzętu, dlatego pamiętaj, aby zdecydować się na cichy model, który z pewnością docenią wszystkie Twoje klientki. Ponadto zanim zdecydujesz się na konkretny model, zastanów się, jak często zamierzasz z niego korzystać. Profesjonalny sprzęt przeznaczony do salonów kosmetycznych będzie potrzebować większej mocy zasysania powietrza niż ten do użytku domowego.
Powrót do blogu